+48 504 455 883 || Firma sprzątająca: Sprzątanie biur, przedszkoli, szkół, klinik, przychodni i placówek medycznych, osiedli, hal i magazynów - Warszawa i okolice.Sprzątanie szkół, przedszkoli Warszawa

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne sprzątanie przedszkoli i szkół w Warszawie. Tam, gdzie są dzieci, szybko tworzy się bałagan i gromadzą groźne dla ich zdrowia zarazki. Sprzątanie dużych placówek oświatowych jak np. szkoły, przedszkola, świetlice czy sale gimnastyczne, stawia wysokie wymagania przed firmą podejmującą się tego typu wyzwań. W APA Group mamy fachowców, którzy się ich nie boją.

Co wchodzi w skład usługi sprzątania szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych?

Standardowe czynności, jakie podejmuje się nasza firma sprzątająca w zakresie sprzątania szkół i placówek oświatowych to:

 1. mycie podłóg i posadzek w budynkach,
 2. zamiatanie pomieszczeń,
 3. mycie okien i przeszkleń,
 4. odkurzanie dywanów,
 5. utrzymywanie w czystości sal lekcyjnych, świetlic, korytarzy, biur,
 6. wycieranie kurzy,
 7. dezynfekcja toalet – czyszczenie umywalek, klozetów i płytek,
 8. czyszczenie lamp, żyrandoli i kontaktów,
 9. utrzymywanie w czystości piwnic, schowków, szatni, kuchni, pokoi nauczycielskich,
 10. czyszczenie i dezynfekowanie ławek, krzeseł, biurek,
 11. mycie i dezynfekcja przyrządów szkolnych i innych akcesoriów,
 12. odśnieżanie oraz posypywanie solą i piaskiem chodników,
 13. pielęgnacja terenów zielonych zewnątrz placówki,
 14. utrzymywanie w czystości kostek, chodników, parkingów na zewnętrznych terenach.

Nasz serwis sprzątający realizuje także specjalistyczne zlecenia od szkół i placówek oświatowych na terenie całej Warszawy. Usługi sprzątania są dopasowane do potrzeb i wymagań zleceniodawców.

Co wchodzi w skład usługi sprzątania przedszkoli?

Zajmujemy się gruntownym sprzątaniem przedszkoli na terenie Warszawy. Ściśle przestrzegamy rygorystycznych wytycznych utrzymywania czystości i higieny obowiązujących w tych placówkach. Staramy się jak najdokładniej usunąć drobnoustroje bakteryjne i grzybicze, osadzające się w szczególności na przedmiotach często użytkowanych przez dzieci (zabawkach, stolikach, krzesłach).

Standardowe czynności, jakie podejmuje się nasza firma sprzątająca w zakresie sprzątania przedszkoli to:

 1. mycie podłóg i posadzek,
 2. mycie okien i przeszkleń,
 3. odkurzanie i czyszczenie dywanów i tapicerek,
 4. utrzymywanie w czystości sal, korytarzy, szatni, świetlicy, stołówki i innych pomieszczeń w obrębie przedszkola,
 5. gruntowne czyszczenie i dezynfekcja toalet – mycie muszli klozetowych, brodzików, umywalek,
 6. czyszczenie i dezynfekcja brudnych zabawek,
 7. wycieranie kurzy i dezynfekowanie blatów, szafek, półek, parapetów i innych powierzchni,
 8. czyszczenie lamp, żyrandoli i kontaktów,
 9. pielęgnacja terenów zielonych na terenie placówki,
 10. odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem zasypanych chodników,
 11. sprzątanie chodników, kostek i parkingów.

Nasza firma sprzątająca podejmuje się także zleceń specjalistycznych, które nie są objęte w standardowych czynnościach. Oferujemy atrakcyjną cenę za profesjonalną obsługę sprzątającą.

W Warszawie jest całe mnóstwo obiektów szkolnych i przedszkolnych. Większość z nich to spore budynki, pełne pomieszczeń i najróżniejszych zakamarków. Podejmując się sprzątania placówek oświatowych, zawsze bierzemy pod uwagę całościowe czyszczenie i porządkowanie: od podłóg po sufity, od parapetów po lampy, od szatni po aule. Stosujemy bezpieczne i skuteczne środki czyszczące oraz dezynfekujące. Naszą ekipę sprzątającą tworzą osoby z doświadczeniem w pracy w wielu szkołach i innych budynkach tego typu na terenie całej Warszawy

Kompleksowe i profesjonalne sprzątanie szkół i przedszkoli Przed przystąpieniem do realizacji każdego zlecenia przeprowadzamy dokładne oględziny szkoły lub innej placówki oświatowej, a następnie przygotowujemy dogłębną analizę. Na podstawie wielkości terenów wewnętrznych i zewnętrznych obiektów oraz specyfiki ich specyfiki, przedstawiamy szczegółową ofertę. Uzgadniamy razem z klientem zakres czynności sprzątających, ich częstotliwość oraz czas ich wykonywania. 

Nasza firma zatrudnia wyspecjalizowany personel sprzątający oraz korzysta z certyfikowanych, rekomendowanych środków czyszczących. Usługę sprzątania szkół realizujemy z największym zaangażowaniem, a setki wykonanych zleceń pozwoliły nam wypracować najskuteczniejsze i najbardziej efektywne metody pracy. Decydując się na współpracę z APA Group zyskujesz piękny i zadbany obiekt, sprzątanie wykonane zawsze w umówionym terminie oraz pewność, że zadbamy nawet o najmniejszy detal podczas wykonywania serwisu sprzątającego.

Kompleksowe i precyzyjne sprzątanie przedszkolistrong> Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia dokonujemy dokładnych oględzin placówki przedszkolnej lub żłobka, a następnie przygotowujemy analizę jego specyfiki. Przedstawiamy klientowi szczegółową ofertę na podstawie wielkości terenów wewnętrznych i zewnętrznych w obiekcie oraz charakteru planowanych usług. Razem z kontrahentem ustalamy zakres czynności sprzątających, ich częstotliwość oraz harmonogram prac.

Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel sprzątający oraz korzystamy ze specjalistycznych środków czyszczących, preparatów do dezynfekcji i nowoczesnego sprzętu. Stosowane przez nas środki i preparaty są bardzo skuteczne w usuwaniu zarazków oraz zupełnie bezpieczne dla dzieci. Robimy wszystko, aby przeprowadzane przez nas prace porządkowe nie zakłócały funkcjonowania przedszkoli oraz zostały wykonane w sposób sprawny i dokładny.

APA group sp. z o.o.
Potrzebna 11
02-448 Warszawa