+48 504 455 883biuro@apa-group.pl

Sprzątanie szkół, przedszkoli Warszawa

images

Sprzątanie szkół, przedszkoli

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne sprzątanie  przedszkoli i szkół Warszawa i okolice. Tam, gdzie są dzieci, szybko tworzy się bałagan i gromadzą groźne dla ich zdrowia zarazki. Sprzątanie dużych placówek oświatowych, jak np. szkołyprzedszkola, świetlice czy sale gimnastyczne, stawia wysokie wymagania przed firmą podejmującą się tego typu wyzwań. W APA Group mamy fachowców, którzy się ich nie boją.

Co wchodzi w skład usługi sprzątania szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych?

Standardowe czynności, jakie podejmuje się nasza firma sprzątająca w zakresie sprzątania szkół i placówek oświatowych to:

 1. mycie podłóg i posadzek,
 2. zamiatanie pomieszczeń,
 3. mycie okien i przeszkleń,
 4. utrzymywanie w czystości sal lekcyjnych, świetlic, korytarzy, biur,
 5. wycieranie kurzy,
 6. dezynfekcja toalet – czyszczenie umywalek, klozetów i płytek,
 7. czyszczenie lamp, żyrandoli i kontaktów,
 8. utrzymywanie w czystości szatni, kuchni, pokoi nauczycielskich,
 9. czyszczenie i dezynfekowanie ławek, krzeseł, biurek,
 10. mycie i dezynfekcja przyrządów szkolnych i innych akcesoriów,
 11. odśnieżanie oraz posypywanie solą i piaskiem chodników,
 12. pielęgnacja terenów zielonych na zewnątrz placówki,
 13. utrzymywanie w czystości kostek, chodników, parkingów itp.

 

Zadowolenie Klienta, to główny cel naszej firmy

Warszawie jest bardzo wiele obiektów szkolnych i przedszkolnych. Większość z nich to spore budynki, pełne pomieszczeń i najróżniejszych zakamarków. Podejmując się sprzątania szkół, przedszkoli czy innych placówek oświatowych, zawsze bierzemy pod uwagę całościowe czyszczenie i porządkowanie: od podłóg po sufity, od parapetów po lampy, od szatni po aule. Stosujemy bezpieczne i skuteczne środki czyszczące oraz dezynfekujące. Naszą ekipę sprzątającą tworzą osoby z doświadczeniem w sprzątaniu w szkołach, przedszkolach i innych budynkach tego typu na terenie całej Warszawy.

 

Kompleksowe sprzątanie szkół i przedszkoli Warszawa.

Przed przystąpieniem do realizacji każdego zlecenia przeprowadzamy dokładne oględziny szkoły lub innej placówki oświatowej, a następnie przygotowujemy dogłębną analizę. Na podstawie wielkości przestrzeni wewnętrznych i terenu zewnętrznego obiektu oraz ich specyfiki, przedstawiamy szczegółową ofertę. Uzgadniamy razem z Klientem zakres czynności sprzątania, ich częstotliwość oraz czas ich wykonywania.

Nasza firma zatrudnia wyspecjalizowany personel sprzątający oraz korzysta z certyfikowanych rekomendowanych środków czyszczących. Usługę sprzątania szkół realizujemy z największym zaangażowaniem, a setki wykonanych zleceń pozwoliły nam wypracować najskuteczniejsze i najbardziej efektywne metody pracy. Decydując się na współpracę z APA Group zyskujesz piękny i zadbany obiekt, sprzątanie będzie wykonane zawsze w umówionym terminie oraz z pewnością, że zadbamy nawet o najmniejszy detal podczas wykonywania serwisu sprzątającego.

Prowadzisz przedszkole, szkołę lub inną placówkę oświatową w Warszawie i szukasz firmy sprzątającej, to zapraszamy do kontaktu i i odwiedzenia naszej siedziby firmy ul. Potrzebna 11 Warszawa. Przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań Klienta.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Galeria realizacji naszych usług