+48 504 455 883biuro@apa-group.pl

Sprzatanie Praca

Aktualne oferty pracy 09.2023

Oferta pracy: Pracownik do sprzątania biur – Warszawa

Firma APA Group jest liderem w branży usług sprzątania w Warszawie. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby chętne do współpracy na stanowisku: Pracownik do sprzątania biur.

Zakres obowiązków:

  1. Codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych.
  2. Utrzymanie czystości w sanitariatach.
  3. Obsługa sprzętu do sprzątania (odkurzacze, moppy, itp.).
  4. Współpraca z zespołem i dbałość o dobre relacje z Klientami.

Oczekiwania:

  1. Doświadczenie w sprzątaniu biur będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane – przeszkolimy.
  2. Rzetelność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  3. Dyspozycyjność w dni robocze.
  4. Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
  2. Przyjazną atmosferę w pracy.
  3. Szkolenia wprowadzające oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  4. Profesjonalne środki i sprzęt potrzebny do pracy.
  5. Elastyczny grafik.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, przesyłaj swoje CV na adres: biuro@apa-group.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Składając aplikację prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000)”.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami w dynamicznym środowisku biurowym w Warszawie!