+48 504 455 883biuro@apa-group.pl

Sprzątanie biur Warszawa

images

Sprzątanie biur Warszawa

Przy sprzątaniu biur w Warszawie pracujemy sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo, 7 dni w tygodniu w godzinach wieczornych, nocnych lub w czasie pracy biura.

Pracujemy efektywnie z poszanowaniem charakteru pracy Twojej Firmy tak, aby nasze działania nie miały wpływu na obowiązki wykonywane przez innych pracowników.

Wiemy, że utrzymanie czystości i porządku w biurze pozytywnie wpłynie na samopoczucie pracowników i jakość pracy, dlatego dbamy o to, aby sprzątane przez nas biura w Warszawie były miejscem, w którym chce się przebywać.

Nasze usługi sprzątania są skierowane do wszystkich firm w stolicy, a także mających swoje siedziby w okolicach miasta Warszawy.

 

images

Sprzątanie biur Warszawa oraz siedzib firm

W ramach współpracy z określonym biurem świadczymy również usługę serwisu dziennego polegającego m.inn. na podawaniu kawy, herbaty, napojów, obsłudze serwisów do kawy i zmywarek, przygotowywaniu pokojów konferencyjnych i sprzątaniu po konferencji – na bieżąco, doraźnym sprzątaniu czy wykonywaniu usług cateringowych.

Wiemy, że charakter pracy każdej firmy jest inny, dlatego sprzątając biura i siedziby firm wykazujemy się dużą elastycznością wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów tak, aby wykonywane przez nas czynności nie zakłócały pracy firmy.

mapa Warszawa
Zadowolenie Klienta, to główny cel naszej firmy

Profesjonalne sprzątanie biur Warszawa – Dlaczego warto?

Sprzątanie miejsc pracy ma ogromny wpływ na samopoczucie pracowników. Gdy widzą oni, iż ich szef dba o miejsce, w którym pracują, czują się bardziej docenieni i widzą, że ich przełożonemu zależy na tym, aby jego podwładni byli zadowoleni i mieli stworzone warunki sprzyjające produktywnej pracy.

Utrzymywanie porządku w biurze jest niezwykle ważne. Sprawia, że wszystko jest na swoim miejscu, a pracownicy mogą poświęcić swój czas na wykonywanie obowiązków, a nie na sprzątanie czy szukanie potrzebnych przedmiotów. Ponadto czystość i porządek pomagają w zachowaniu bezpieczeństwa. Dlatego każdy odpowiedzialny pracodawca powinien rozważyć zlecenie usług sprzątania profesjonalnej firmie sprzątającej.

Doświadczony personel

Nasi pracownicy sprzątający biura w Warszawie są w pełni przygotowani do pracy. Każda osoba przed przystąpieniem do wykonania obowiązków przechodzi profesjonalne szkolenia, dzięki którym w sposób fachowy potrafi dobrać do konkretnej powierzchni najlepsze środki czystości czy nowoczesne metody sprzątania.

Profesjonalny sprzęt

Do sprzątania biur w Warszawie wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne i sprawdzone urządzenia, a także najlepsze środki czystości i akcesoria. Ponadto nasi pracownicy są szkoleni także w zakresie zachowania bezpieczeństwa informacji, dzięki czemu żadne poufne dane nie wydostaną się na zewnątrz Twojej organizacji.

Wszystko, co warto wiedzieć o współpracy z firmą sprzątającą biura w Warszawie

Szukasz firmy sprzątającej biura i chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy? Sprawdź, jakie są najczęściej zadawane pytania i poznaj odpowiedzi na nie. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję na temat współpracy z naszą firmą sprzątającą.

Od czego zależy cena sprzątania biur w Warszawie?

Koszt sprzątania biura zależy m.in. od wielkości sprzątanej powierzchni, zakresu wykonywanych prac, lokalizacji budynku, częstotliwości i harmonogramu sprzątania. Na cenę usług wpływa także rodzaj wykonywanych obowiązków oraz ilość i rodzaj środków czystości stosowanych do sprzątania biura. W związku z tym sprzątanie biur (w Warszawie i okolicach) zawsze wyceniamy indywidualnie. Zobacz nasz cennik sprzątania biur w Warszawie

Co obejmuje sprzątanie biur (Warszawa)?

Nasza oferta zawiera zarówno pojedyncze usługi, jak i stałą współpracę z regularnym sprzątaniem biura. W zależności od potrzeb Twojej firmy możemy zaoferować usługi takie jak:

  • Codzienne odkurzanie i mycie podłóg, odkurzanie wykładzin dywanowych, opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków, opróżnianie niszczarek do papieru, wycieranie i dezynfekcja stołów, biurek, lampek, krzeseł, telefonów itp., mycie umywalek, zbieranie i mycie brudnych naczyń w zmywarce (razem z rozpakowaniem zmywarki), uzupełnianie środków higienicznych, mycie luster i urządzeń sanitarnych, czyszczenie toalet i pisuarów.
  • Cotygodniowe czyszczenie mebli, mycie i dezynfekcja urządzeń biurowych, takich jak drukarki i laptopy, usuwanie pajęczyn, podlewanie kwiatów.
  • Comiesięczne wycieranie kurzy z tabliczek, obrazów i ram stojących i wiszących, wycieranie kurzu z gaśnic, listew przypodłogowych, kaloryferów, górnych części wysokich mebli, odkurzanie i mycie skórzanych mebli.
    W razie potrzeby pranie wykładzin podłogowych, mycie framug i okien (również alpinistyczne mycie okien!), a także pozostałych przeszkleń, mycie wnętrz lodówek, czyszczenie kratek wentylacyjnych.

Oferujemy także:

  • Sprzątanie po eventach i w trakcie eventów, po remoncie czy budowie, ekspresowe w nagłych przypadkach.
  • Usługi serwisu dziennego, np. serwowanie kawy, herbaty i napojów, obsługa serwisów kawowych oraz zmywarek, przygotowywanie sal konferencyjnych, sprzątanie po konferencjach czy wykonywanie usług cateringowych.
  • Inne usługi porządkowe i specjalistyczne, w tym czyszczenie elewacji i odśnieżanie dachów.

Czy muszę decydować się na pełny zakres usług?

Zakres wszystkich usług zawsze dopasowujemy do potrzeb firmy. Możesz zdecydować się na pełny zakres, ale możesz wybrać też pojedyncze usługi. Jesteśmy elastyczni i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

W jakich dniach i godzinach odbywa się sprzątanie biur?

To zależy od harmonogramu pracy w biurze i od ustaleń z naszą firmą sprzątającą. Możemy wykonywać nasze obowiązki:
od poniedziałku do piątku, w weekendy lub tylko w wybrane dni. Pracujemy również popołudniami, gdy pracownicy biura skończą już pracę, albo w ciągu dnia, a częściowo po południu. Ty decydujesz.

Jak ustala się warunki współpracy?

Zanim ustalimy konkretny zakres działania i warunki współpracy, nasz przedstawiciel umówi się na spotkanie w siedzibie Twojej firmy, żeby dokonać oględzin całego biura i przeanalizować jego specyfikę. Dzięki temu będziemy mogli zasugerować, jakie czynności warto wykonywać w Twojej firmie i z jaką częstotliwością. Podczas spotkania dowiemy się też, jakie są oczekiwania Twojej firmy względem firmy sprzątającej. Na podstawie rozmowy i zebranych informacji przedstawimy Ci skrojoną na miarę i zoptymalizowaną ofertę współpracy.

Tutaj dowiesz się jeszcze więcej, jak ustalać szczegóły współpracy z firmą sprzątającą biura w Warszawie.

Jak zacząć współpracę z firmą sprzątającą?

Zgłoś się do nas: zadzwoń (504 455 883) lub napisz maila (biuro@apa-group.pl). Powiedz krótko o tym, czego potrzebuje Twoja firma, jaka jest orientacyjna powierzchnia biura, gdzie jest zlokalizowane i ilu pracowników zatrudnia. Jeśli nie masz pewności w czym konkretnie możemy Ci pomóc, wszystko Ci opowiemy. Jeśli nasza oferta wstępnie Cię zainteresuje, umówimy się na spotkanie, a potem przedstawimy zakres działań i ofertę współpracy.

Czy warto zatrudnić firmę sprzątającą biura?

Niektóre firmy decydują się na zatrudnienie pracowników etatowych, którzy są odpowiedzialni za sprzątanie biura. Z naszej perspektywy lepiej nawiązać współpracę z firmą sprzątającą. Powodów jest kilka, np.:

Twoja firma nie ponosi kosztów ani nie dopełnia formalności związanych z zatrudnieniem pracowników etatowych (składki ZUS, umowa, zwolnienia lekarskie, urlopy).

Przy współpracy z firmą sprzątającą płacisz za usługę i ją dostajesz. To my jesteśmy odpowiedzialni za zakup sprzętu czy środków czystości, za pilnowanie jakości pracy i poziom wykonywanych usług.
Jako profesjonaliści jesteśmy efektywni, znamy najwydajniejsze sposoby sprzątania, wiemy, jak dopasować środki czystości do sprzątanych powierzchni, mamy dostęp do środków czystości oraz higienicznych w hurtowych cenach, dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wykonujemy swoje obowiązki szybko i skutecznie.

Sprzątanie biura przez firmę sprzątającą niesie za sobą wiele korzyści – począwszy od finansowych, przez logistyczne czy nawet wizerunkowe (lepszy wizerunek firmy w oczach klientów, kontrahentów i pracowników). Masz mniej obowiązków, czyste biuro i możesz oszczędzić czas oraz pieniądze. Jeśli interesuje Cię współpraca z naszą firmą sprzątającą, zapraszamy do kontaktu.

Gdzie świadczmy usługę sprzątania biur?

Nasze usługi sprzątania biur realizujemy we wszystkich dzielnicach miasta Warszawy.

Sprzątanie biur Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz – oraz na terenie pozostałych miejscowości województwa mazowieckiego.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Galeria naszych usług