+48 504 455 883biuro@apa-group.pl

O nas

Icon

Profesjonalne podejście do Klienta

Icon

Zoptymalizowana oferta

polisa OC 1 mln

zachowanie poufności

Icon

Specjalistyczna

wykwalifikowana kadra

audyty wewnętrzne

Icon

Terminowość i doświadczenie

Icon

Certyfikowane środki czystości

Icon

Obsługa obiektów 24H/7

nadzór koordynatora

images

Geneza firmy

Firma sprzątająca APA Group powstała w 2014 roku, jako jedna z naszych firm rodzinnych. Posiadamy ponad 40 lat doświadczenia w tworzeniu firm innowacyjnych (w tym patenty), różnych marek towarowych w wielu branżach oraz współpracy i transakcjach z firmami takimi, jak np. Google, Lufthansa, CD Projekt czy Comarch.

Aktualnie obsługujemy kompleksowo kilkadziesiąt obiektów, w tym kilka galerii handlowych, wiele prestiżowych biur, czy wymagających szczególnej czystości klinik medycznych oraz innych.

Posiadamy duży potencjał wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz specjalistyczny park maszynowy i nowoczesne technologie.

Cele firmy

Nasza firma kieruje się przede wszystkim  zadowoleniem Klientów z jakości i ceny naszych usług oraz właściwego nadzoru i dynamiki w reakcjach na bieżące potrzeby. W umiejętnościach realizacji takich właśnie celów również w oparciu o standardy ISO 9001, kształtujemy i szkolimy naszych menedżerów. Posiadamy również sprawdzonych i konkurencyjnych cenowo dostawców i podwykonawców.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Referencje

Realizujemy różnego rodzaju projekty, zawsze spełniając oczekiwania Klientów. Ich zadowolenie potwierdzają wybrane poniżej referencje.