+48 504 455 883biuro@apa-group.pl

Sprzątanie przychodni i placówek medycznych Warszawa

images

Sprzątanie klinik i przychodni

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego przy sprzątaniu przychodni, szpitali i innych placówek medycznych należy zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo pacjentów oraz niezakłóconą pracę opiekujących się nimi specjalistów. W APA Group doskonale wiemy, jak należy to robić, a przy tym zapewnić higieniczną czystość sprzątanych powierzchni.

Co wchodzi w skład usługi sprzątania przychodni?

Utrzymywanie w czystości obiektów medycznych funkcjonuje nieco na innych zasadach niż w innych placówkach. Tutaj zachowanie czystości i dezynfekcja musi osiągać najwyższe standardy. W przychodni lekarskiej przewijają się ludzie z różnymi dolegliwościami i chorobami, dlatego też należy dokładnie i regularnie przeprowadzać czynności sprzątające. Nasza firma sprzątająca potrafi dokładnie ustalić, jak powinien wyglądać serwis sprzątający w danej placówce oraz ściśle przestrzega rygorystycznych zasad sprzątania i dezynfekowania obiektów medycznych.

images

Standardowe czynności, jakich podejmuje się nasza firma sprzątająca w zakresie sprzątania placówek medycznych takich, jak przychodnie, szpitale, gabinety medyczne i inne obiekty.

  1. wycieranie z kurzu i dezynfekcja blatów, szafek, parapetów i innych powierzchni,
  2. mycie podłóg i posadzek,
  3. czyszczenie i dezynfekcja foteli medycznych, wózków do transportu pacjenta,
  4. czyszczenie i dezynfekcja stojaków medycznych, wózków oddziałowych, parawanów lekarskich i innych akcesoriów,
  5. czyszczenie i dezynfekcja toalet,
  6. mycie okien i przeszkleń,
  7. czyszczenie lamp, żyrandoli i kontaktów,
  8. przekazywanie brudnych pościeli, materiałów, fartuchów medycznych i innych strojów do pralni,
  9. utrzymywanie w czystości terenu zewnętrznego (lato, zima).

Zadowolenie Klienta, to główny cel naszej firmy

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć kompleksowe usługi w zakresie sprzątania obiektów medycznych w całej Warszawie i okolicach. Obejmuje to zarówno sprzątanie przychodniszpitali, gabinetów medycznych, sal zabiegowych, kliniki,  jak i wszystkich innych tego typu obiektów. Nasi pracownicy i kadra posiadają duże doświadczenie w obsłudze placówek medycznych, dzięki czemu sprzątamy wiele prestiżowych klinik.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Galeria realizacji naszych usług