+48 504 455 883 || Firma sprzątająca: Sprzątanie biur, przedszkoli, szkół, klinik, placówek medycznych, osiedli, hal i magazynów - Warszawa i okolice.Sprzątanie przychodni i placówek medycznych

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego przy sprzątaniu przychodni, szpitali i innych obiektów medycznych należy zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo pacjentów oraz niezakłóconą pracę opiekujących się nimi specjalistów. W APA Group doskonale wiemy, jak należy to robić, a przy tym zapewnić higieniczną czystość sprzątanych powierzchni. 

W naszej ofercie mogą państwo znaleźć kompleksowe usługi w zakresie porządkowania obiektów medycznych w całej Warszawie i okolicach. Obejmuje to zarówno sprzątanie przychodniszpitali, gabinetów, sal zabiegowych, jak i wszystkich innych tego typu pomieszczeń. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie utylizacji i segregacji odpadów medycznych. Posiadają również duże doświadczenie w tego rodzaju działalności, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu zarówno wysoką skuteczność, jak i pełną dyskrecję w trakcie przeprowadzanych przez nas prac porządkowych.

APA group sp. z o.o. sp. k.
Potrzebna 11
02-448 Warszawa