+48 504 455 883 || Firma sprzątająca: Sprzątanie biur, przedszkoli, szkół, klinik, placówek medycznych, osiedli, hal i magazynów - Warszawa i okolice.Sprzątanie biur Warszawa

Sprzątanie biur Warszawa - Sprawnie, kompleksowo, 7 dni w tygodniu zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniem powierzchni biurowych na terenie Warszawy i okolic. Pracujemy efektywnie i z poszanowaniem charakteru pracy Twojej firmy – 7 dni w tygodniu, także w godzinach popołudniowych i wieczornych. Wszystko po to, by nasze działania nie miały wpływu na obowiązki wykonywane przez innych pracowników. Wiemy, że utrzymanie porządku w biurze pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników i jakość pracy, dlatego dbamy o to, by sprzątane przez nas biura w Warszawie były miejscem, w którym chce się przebywać. Czego możesz od nas oczekiwać? Elastyczność – sprzątanie 7 dni w tygodniu, także po godzinach pracy biura

Wiemy, że charakter pracy każdej firmy jest inny, dlatego wykazujemy się dużą elastycznością. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów tak, by wykonywane przez nas czynności nie zakłócały porządku pracy firmy.

Oferta dopasowana do potrzeb Twojej firmy i jasne warunki współpracy To Ty decydujesz, jaki będzie zakres prac porządkowych przeprowadzonych w biurze oraz ich specyfikacja. Sprzątamy biura kompleksowo, ale zawsze dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Na początku współpracy ustalamy m.in.:
  • częstotliwość sprzątania,
  • zakres prac,
  • godziny pracy personelu,
  • możliwość ewentualnego sprzątania w nagłych wypadkach.
Nasza otwarte podejście do Klientów jest znane w całej Warszawie.

Sprzątania powierzchni biurowych w Warszawie

Aby sprzątanie biura było efektywne, a pracownicy wykonywali swoje obowiązki, jak należy, dobre firmy sprzątające wyznaczają menedżerów, którzy koordynują i nadzorują pracę personelu. Są też odpowiedzialni za przepływ informacji między pracownikami a Twoją firmą. Aby praca była wykonywana efektywnie, a pracownicy wiedzieli dokładnie, co mają robić, wyznaczamy menedżerów, którzy są odpowiedzialni m.in. za:
  • kontakt z administratorami budynku,
  • koordynację i pracę personelu sprzątającego,
  • przepływ informacji między pracownikami a Twoją firmą.
 

Doświadczony personel i profesjonalny sprzęt

Nasi pracownicy, sprzątający biura w Warszawie, są w pełni przygotowani do pracy. Każda osoba przed przystąpieniem do wykonania obowiązków przechodzi profesjonalne szkolenia, dzięki którym w sposób fachowy potrafi dobrać do konkretnej powierzchni najlepsze środki czystości czy nowoczesne metody sprzątania. Do sprzątania biur w Warszawie wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne i sprawdzone urządzenia, a także najlepsze środki czystości i akcesoria. Ponadto nasi pracownicy są szkoleni także w zakresie zachowania bezpieczeństwa informacji, dzięki czemu żadne poufne dane nie wydostaną się na zewnątrz Twojej organizacji. Zapraszamy do skorzystania z usług APA Group.
  • Dopasujemy się do potrzeb Twojej firmy.
  • Zaproponujemy optymalne rozwiązania.
  • Dokładnie posprzątamy biuro w Warszawie.
Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu.

 

APA group sp. z o.o.
Potrzebna 11
02-448 Warszawa