+48 504 455 883biuro@apa-group.pl

Pracownicy firmy sprzątającej

Każda firma byłaby niczym bez pracowników, nie od dziś wiadomo, że przedsiębiorstwo jest tym, kim są ludzie budujący jego markę. Im bardziej doświadczeni menadżerowie, tym większa gwarancja skutecznej kompleksowej obsługi w zakresie sprzątania obiektów, najwyższa jakość usług oraz terminowa realizacja zleceń i satysfakcja Klientów.

Pracownicy APA Group są szkoleni w oparciu o standardy ISO 9001 oraz przechodzą kursy umożliwiające im skuteczną komunikację z administratorami obiektu. Profesjonalizm firmy pomaga jej w pozyskiwaniu zleceń na sprzątanie osiedli, a także sprzątanie przychodni i placówek medycznychsprzątanie szkół i placówek oświatowych. Im bardziej doświadczone firmy sprzątające, tym większa możliwość świadczenia usług w branżach wymagających precyzji i sumienności, takich jak sprzątanie magazynówsprzątanie galerii handlowych. Sprzątanie centrów handlowych wymaga wypracowania procedur, które umożliwią sprzątanie obiektów handlowych bez strat jakościowych.

Pracownicy, oprócz odpowiedniego szkolenia, posiadają doskonale wyposażony park maszynowy oraz zaplecze sprzętowe. Sprzątanie obejmuje zarówno małe sklepy, jak i duże hipermarkety. WIęcej o naszej formie sprzątającej w zakładce O Nas