+48 504 455 883biuro@apa-group.pl

Odśnieżanie dachów Warszawa

images

Odśnieżanie dachów

W APA Group zapewniamy bezpieczeństwo. Przy odśnieżaniu dachów pracuje zespół, który zaliczył odpowiednie przeszkolenie BHP i jest uprawniony do wykonywania prac alpinistycznych. Każdy z naszych pracowników legitymuje się odpowiednimi certyfikatami oraz ma aktualne badania lekarskie dopuszczające do pracy na wysokościach. Wszystko to gwarantuje Państwa firmie rzetelną obsługę obiektów.

Ważnym aspektem naszej pracy jest fakt, iż dysponujemy odpowiednią polisą ubezpieczeniową. Oferta jest przeznaczona dla wszystkich z Państwa, którym zależy na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania pomieszczeń. Możemy się podjąć odśnieżania dachów o każdej powierzchni oraz konstrukcji.

images

Specjalnie dla każdego obiektu tworzymy odrębną specyfikację. Na jej podstawie dobieramy odpowiednią metodę odśnieżania, konsultując przy tym wszystkie działania z administratorem. Każdy obiekt ma przydzielonego koordynatora, który pozostaje w kontakcie z administracją przez całą dobę. Czas dojazdu wynosi maksymalnie 6 godzin.

Podczas odśnieżania dachu zawsze zabezpieczamy teren wokół budynku. Niezależnie od pokrycia dachu (tworzywo SBS, membrana, papa, blacha) oraz sposobu odgromowego zabezpieczenia budynku, używamy technik odśnieżania, które w jak najmniejszym stopniu ingerują w jego nawierzchnię.

APA Group oferuje Państwu usuwanie śniegu z dachów z zachowaniem wszystkich norm BHP. Usuwamy śnieg, sople lodowe oraz lód zalegający na przykład w orynnowaniu. Wszystkie zlecenia wykonujemy sprawnie oraz w dogodnym dla klientów terminie. Do odśnieżania używamy nowoczesnego sprzętu. Profesjonalne sprzątanie dachów umożliwiają: dobrze dobrany zespół fachowców, nowoczesne maszyny do sprzątania oraz odpowiednia technika pracy.

Przy odśnieżaniu współpracujemy m.in. z centrami handlowymi: Factory, Domoteka, Jula, Leroy Merlin, Piotr i Paweł, Centrum Mody Nadarzyn, Rossmann, RTV Euro AGD, Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki.


Nasza otwarte podejście do
Klientów jest znane
w całej Warszawie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Utrzymanie czystości – galeria