+48 504 455 883 || Firma sprzątająca: Sprzątanie biur, przedszkoli, szkół, klinik, placówek medycznych, osiedli, hal i magazynów - Warszawa i okolice.Sprzątanie centrów i galerii handlowych

Mamy bogate doświadczenie w zakresie kompleksowego sprzątania na terenie centrów i galerii handlowych w Warszawie i na terenie kraju. Doskonale znamy specyfikę tego typu obiektów i mamy wypracowane odpowiednie procedury ułatwiające oraz przyspieszające proces porządkowania bez żadnych strat w jego jakości. APA Group to nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma sprzątająca centra i galerie handlowe.

Nasz personel jest dokładnie przeszkolony pod kątem sprzątania powierzchni handlowych. Doświadczenie naszej ekipy jest gwarantem wysokiej jakości usług oferowanych przez APA Group. Kolejnym naszym niewątpliwym atutem jest doskonale wyposażony park maszynowy i bogate zaplecze sprzętowe. To wszystko gwarantuje, że sprzątanie zarówno małych sklepów, jak i hipermarketów przebiegnie bez problemów i opóźnień. Zapewniamy, że nasze prace nie zakłócą funkcjonowania żadnego z porządkowanych obiektów. 

APA group sp. z o.o.
Potrzebna 11
02-448 Warszawa