+48 504 455 883 || Firma sprzątająca: Sprzątanie biur, przedszkoli, szkół, klinik, placówek medycznych, osiedli, hal i magazynów - Warszawa i okolice.Sprzątanie biurowców w Warszawie

Sprzątanie biurowców należy do najbardziej wymagających zadań pod względem logistycznym. Dlatego w tej kwestii warto zaufać doświadczonym fachowcom z APA Group, którzy zadbają o utrzymanie jak najlepszego wyglądu zewnętrznego oraz wewnętrznego danego budynku mieszczącego się w Warszawie lub okolicy. Jako profesjonalna firma sprzątająca działamy na warszawskim rynku wiele lat.

Proponujemy wiele profesjonalnych usług w zakresie porządkowania oraz czyszczenia biurowców, a także towarzyszących temu procesowi usług pokrewnych. Dysponujemy ekipą doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy są skuteczni i dyskretni. Do grona zatrudnianych przez nas fachowców należą m.in. specjaliści od pracy na wysokościach. Jeżeli szukasz uczciwej, zaufanej firmy sprzątającej z Warszawy, to z całą pewnością jesteśmy właściwymi ludźmi na właściwym miejscu.

APA group sp. z o.o.
Potrzebna 11
02-448 Warszawa