+48 504 455 883 || Firma sprzątająca: Sprzątanie biur, przedszkoli, szkół, klinik, placówek medycznych, osiedli, hal i magazynów - Warszawa i okolice.

APA Group

Ochrona obiektów
Ochrona V.I.P.

Nadzór nad prawidłowym wykonaniem zadań w ochranianych obiektach kontrolują licencjonowani, wyszkoleni i doświadczeni inspektorzy oraz koordynatorzy.

Dzięki temu możemy dostosować plan ochrony osób i mienia do Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy gotowi podjąć się nawet najbardziej wymagających i trudnych zleceń. Niezwykle ważne jest dla nas zaproponowanie indywidualnego planu ochrony – zgodnego z oczekiwaniami i wytycznymi naszych kontrahentów. Firma APA Group świadczy profesjonalne, wysokiej jakości usługi w zakresie m.in. ochrony osiedli w Warszawie i okolicach, ochrony budów oraz wszelkich innych obiektów publicznych

APA Group to rzetelnie chronione obiekty i ludzie.

W ramach ochrony osób i mienia wykonujemy

 • stałą ochronę galerii handlowych, biurowców, osiedli mieszkaniowych, budów, bazarów, magazynów i hurtowni,
 • konwojowanie wartości pieniężnych i przesyłek wartościowych,
 • ochronę i zabezpieczenie imprez zamkniętych, ogólnodostępnych i imprez masowych,
 • konwojowanie transportów samochodowych,
 • projektowanie i instalację systemów alarmowych i telewizji dozorowej – CCTV.

Obiekty

W APA Group specjalizujemy się w ochronie stacjonarnej wszelkiego rodzaju obiektów, prowadzeniu recepcji, obsługi wartowni oraz organizacji patroli. Zapewniamy ochronę w obiektach podczas wszelkiego rodzaju imprez zarówno otwartych jak i zamkniętych oraz imprez masowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w naszej branży, dzięki czemu gwarantujemy bardzo wysoki poziom oferowanych przez nas usług ochrony.
 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

V.I.P.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie ochrony osób V.I.P. z rozwiązywaniem ich problemów z zakresu bezpieczeństwa. Naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję i profesjonalizm jakiego potrebują. 
 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapewniamy ochronę osób i mienia na najwyższym poziomie.

Jako doświadczona firma ochroniarska dysponujemy niezbędną wiedzą oraz zapleczem technicznym, które umożliwiają nam wykonywanie nawet najtrudniejszych zleceń. Działamy skutecznie, dyskretnie i zawsze profesjonalnie.

Jeżeli potrzebują Państwo naszej pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Dokładamy wszelkich starań, aby komunikacja z nami przebiegała szybko i bezproblemowo.

Obiekty

Ochrona osiedli mieszkaniowych

Dyskretna lub mundurowa ochrona biur oraz siedzib firm

Ochrona magazynów

Usługi ochroniarskie dedykowane centrom handlowym

Ochrona osiedli

Oferujemy usługi kompetentnych ochroniarzy, którzy zadbają o to, by Państwa osiedle było zawsze bezpieczne. W zakres ochrony osiedli wchodzi między innymi obsługa monitoringu oraz systemów przeciwpożarowych.

Ochrona biur i firm

Firmom oraz biurom oferujemy dyskretną lub mundurową ochronę, w zależności od życzenia i preferencji klienta. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie działać przez całą dobę, niezależnie od pory dnia czy nocy. Dysponujemy grupą szybkiego reagowania, która błyskawicznie pojawia się w miejscu zdarzenia i podejmuje odpowiednie czynności.

Ochrona magazynów

Do ochrony magazynów oddelegowujemy kompetentnych, uczciwych pracowników o dużym doświadczeniu i obyciu. W zakres usługi wchodzą między innymi obsługa monitoringu, systemów alarmowych oraz patrole interwencyjne.

Centra handlowe

Nasi pracownicy ochraniający centra handlowe to prawdziwi profesjonaliści. Są kulturalni, chętnie służą pomocą oraz natychmiastowo reagują w razie jakichkolwiek nieprzyjemnych incydentów, rozwiązując problemy w jak najszybszy i najdelikatniejszy sposób, nie zakłócając przy tym swobodnego przepływu klientów.

V.I.P. Security


Zajmujemy się kompleksową ochroną osób V.I.P. oraz realizacją specjalnych zleceń na życzenie klientów. Wykonujemy zlecenia związane z konwojami, detektywistyką, śledztwami oraz ochroną nietypową. Zapewniamy pomoc w nawet najtrudniejszych sprawach.Do zadań podchodzimy zawsze indywidualnie. Dotrzymujemy umów, które zawieramy z kontrahentami oraz gwarantujemy maksimum dyskrecji. Odpowiednie podejście oraz doświadczenie zawodowe naszej kadry, to nasze największe atuty.

W ramach ochrony osób V.I.P. wykonujemy
 

 • ochronę osób V.I.P. i ich Rodzin,
 • usługę concierge,
 • transport ważnych osób,
 • detektywistykę, prowadzenie śledztw, sprawdzanie partnerów handlowych, poszukiwania i inne sprawy specjalne,
 • systemy kontroli dostępu i sygnalizacji,
 • systemy antynapadowe i zabezpieczenia przez GPS,
 • konsulting i doradztwo prawne.

Do realizacji zleceń używamy specjalistycznego sprzętu
 

 • odpowiedniej klasy samochody,
 • systemy łączności i prewencji – elektronika,
 • paralizatory, broń palną, inne.

APA group sp. z o.o.
Potrzebna 11
02-448 Warszawa